Eğitim

Zümre başkanlarımızca onaylanan eğitim föylerimiz ile akademik takvim çizelgesine birebir uyularak eğitimlerimiz tüm gruplarda aksatılmadan yürütülmektedir.

Eğitim föylerimizin sonunda bulunan tekrar testleri ile öğrencilerimizin konu algılama seviyeleri ders öğretmenleri tarafından birebir takibi yapılmaktadır.

Öğrencilerin yaş gruplarına özgü, günlük ders tekrarlarını yaparak öğrenim seviyelerini ileri taşıma hedefiyle güçlü akademik kadromuz tarafından hazırlanmış ödevlendirmeler yapılmaktadır.

Rehberlik birimimizin hazırlamış olduğu çalışma programı ödevleri,sınıf rehber öğretmenleri ile eğitim sürecimizde var olan ödev kontrol saatinde takip edilmekte olup, rehberlik birimimizle işbirliği içerisinde çözüm odaklı çalışmalar yapılmaktadır.

Kat soru çözümü sistemimiz ile öğrencilerimiz verilen ödevlerde çözemedikleri soruları öğretmenlerimizle çözüme ulaştırmaktadır.Bu sistemle öğrencilerimizin soruları biriktirilmemekte, bir sonraki konuya sağlıklı geçiş çözümü sağlanmaktadır.

Öğrencilerimizin haftalık taleplerine bağlı olarak uygun görülen GÖLGE dersi sistemimizle anlamadıkları konuları öğretmenleri ile çözüme ulaştırılmaktadır.

Sınav grubunda her hafta ,ara gruplarda 2 hafta da bir yapılan deneme sınavlarımız güçlü eğitim kadromuz tarafından hazırlanmış olup, sınav analizleri zümre başkanlarımızca incelenmektedir.Bu süreçte PDR birimimizle ortak çalışma süreci ile SORU KAMPı sistemimiz ile öğrencilerimizin eksikleri giderilmektedir.

Sınıf rehber öğretmenleri tarafından ayda bir veli araması gerçekleştirilmektedir.

Genel eğitim sürecinde yapılmayan ödevler,sınav sonuçları velilerimize sms yolu ile bilgi verilmektedir.

TOP