Beşgen VIP Eğitim Kurumları

Geleneksel değerler. Modern, bireyselleştirilmiş bir eğitim.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Kurumumuzun uzman eğitim kadrosu tarafından hazırlanan hazır bulunuşluluk sınavları ile öğrencilerin seviyeleri belirlenip, rehberlik birimi tarafından öğretmenlere sınıf düzeyleri ile ilgili bilgilendirmeler yapılır. Öğretmenlerin her öğrencinin profilini bilerek derslere başlamasını ve hazırlıklarını yapmasını sağlar.

Öğrencilere kayıt kabulü sırasında öğrenme kanalları çalışması yaparak her öğrencinin güçlü ve zayıf yanlarını belirler. Yapılan test sonucuna göre her öğrenciye ayrı çalışma şekli belirlenmesini ve ona göre program verilmesini sağlar. Ayrıca öğretmenlere bilgilendirme yaparak, yapılan etüt çalışmalarında bu kanallara uygun ders anlatım içeriği hazırlanmasını sağlar.

Yapılan pedagojik testler sonunda sınav kaygısı, dikkat eksikliği ya da odaklanamama sorunu yaşayan öğrencilere ayrıca psikolojik danışmanlık hizmeti vererek gelişimlerini izler.

Başarı analizleri, sınav sonuçlarının değerlendirilmesi gibi istatistik verilere göre gerek duyuldukça velilerin davet edilerek öğrencileri ile gerçekleri paylaşarak başarı konusundaki beklentiyi doğru yere koymaları sağlanır.

Sınav taktikleri, çalışma alışkanlıkları, motivasyon vb. konularda öğrencileri bire bir bilgilendirir. Her hafta yapılan bölüm başkanları toplantılarında sınav sonuçlarına göre öğrencilerin başarı %’ lerinin değerlendirilmesini sağlar.

Ön Kayıt Formu

Burada, ön kayıt formuna ilişkin bir cümle yer alacak. Bu cümle ile online forma yönlendirme yapacağız.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabileceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP